TRIBINA ZA RODITELJE

Autor: Stanka Pupić, 6. 2. 2020.

Dragi roditelji,
budući da roditeljski odgojni stilovi značajno utječu na kasniji djetetov razvoj i njegovo ponašanje, potrebno je osvijestiti važnost obiteljskog okruženja u kojem dijete stječe prva iskustva, uči na temelju roditeljskog ponašanja, formira mišljenje i stavove te razvija potencijale i društvene odnose.
Odnos roditelja najznačajniji je čimbenik razvoja pojedinca i njegove cjelokupne ličnosti, a svaki roditelj bira koji će roditeljski stil primjenjivati u odgoju svog djeteta. Nažalost, u pokušaju da postignu pozitivne rezultate, roditelji često griješe i nehotice postižu upravo suprotno. Kako bi se to spriječilo, iznimno je važno da su roditelji pravovremeno informirani i educirani te svjesni svojih uloga i odgovornosti. Stoga, iznimno nam je zadovoljstvo pozvati Vas na tribinu „(Ne)učinkoviti odgojni stilovi“, koja obuhvaća pregled najčešćih neučinkovitih odgojnih stilova. Tribinu organizira Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“ u suradnji sa Gradskim uredom za zdravstvo i Gradskim uredom za obrazovanje Grada Zagreba.
Tribina „(Ne)učinkoviti odgojni stilovi“ održat će se u srijedu, 19. veljače 2020. godine, s početkom u 18 sati
u Centru za mlade, Heinzelova ulica 62a.
Tribinu na temu „(Ne)učinkoviti odgojni stilovi“ vodit će mr. sc. Lucija Sabljić, prof. socijalni pedagog.
Ulaz je slobodan, uz prethodnu najavu dolaska putem elektronske pošte na adresu andreja.radic@stampar.hr.
Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“ aktivno provodi aktivnosti čiji je cilj unaprjeđenje kvalitete života u zajednici u kojoj djeluje, pri čemu se velika pozornost posvećuje društveno odgovornom poslovanju, što uključuje raznovrsne edukacije i predavanja na temu zdravlja i kvalitete života.
Veselimo se Vašem dolasku!

« Ožujak 2024 »