Osnovna škola Antuna Branka Šimića Zagreb

Static HTML
ANTUN BRANKO ŠIMIĆ

KORONA VIRUS
Autor: Stanka Pupić, 27. 2. 2020.

Cijenjeni roditelji,

s ciljem  zaštite zdravlja i smanjenja zdravstvenih rizika naših učenika, zaposlenika, roditelja i svih osoba koje posjećuju našu Školu,  svakodnevno brinemo o sanitarno-higijenskim uvjetima u prostorima Škole i nastojimo da oni budu što bolji.

Prostori blagovaonice, učionica, sanitarnih čvorova opremljeni su higijenskim potrepštinama ( tekući sapun, papirnati ubrusi u listićima ) te se redovito kontroliraju i nadopunjavaju istima.

Na svim slavinama dostupna je zdravstveno ispravna  voda. U sanitarnim čvorovima dostupna je i topla voda.

Svi prostori Škole redovito se i pojačano čiste i dezinficiraju te provjetravaju.

O važnosti higijenskih navika i pridržavanja istih, svi učenici Škole su obaviješteni i kontinuirano se na to upozoravaju.

Pozivam Vas da redovito pratite web stranicu škole kao i informacije i preporuke Ministarstva zdravstva, Službe za epidemiologiju zaraznih bolesti Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te Nacionalnog stožera Civilne zaštite.

S poštovanjem,

Stanka Pupić, ravnateljica